Плакети, грамоти и предметни награди за участниците в Русенски карнавал 2017 - ruse.utre.bg

Плакети, грамоти и предметни награди за участниците в Русенски карнавал 2017

29 юни 2017, 12:47 | Русе утре
  • Снимка:
    Пресцентър Община Русе

  • Снимка:
    Пресцентър Община Русе

  • Снимка:
    Пресцентър Община Русе

В самия ден на карнавала бяха раздадени и 170 детски книжки на най-малките участници от детските градини

На официална церемония вчера в зала „Европа“ на Доходно здание бяха връчени наградите от за „Маска и костюм“ и „Най-атрактивно представяне“ на Русенски карнавал 2017. Директорът на ОП „Русе арт“ Мариан Савов поздрави всички отличени и им благодари за участието.„Плакет на Русенски карнавал“ получиха 38 състава и организации за отличното им представяне на сцени 1, 2 и 3. В самия ден на  карнавала бяха раздадени и 170 детски книжки на най-малките участници от детските градини. В тазгодишното издание на сцена 4, където бе конкурса за „Карнавални маски, костюми и изяви“ се включиха  75 участници, като 65 от тях се бяха представи индивидуално с маски и костюми, както и 10-детски градини и организации. За първа година всички те получиха грамоти, медали и подаръци, осигурени от Община Русе.

Списък на отличените участници в Русенски карнавал 2017 г.:

„Най-атрактивно представили се фолклорни състави и формации” – плакети

1.    Танцова школа „Играорци“

2.    ФТТ „Найден Киров“

3.    Детски танцов ансамбъл при ФТТ „Найден Киров“

4.    ФТС „Зора“ към ОМД

5.    Детско-юношески фолклорен ансамбъл „Зорница към ОБДЦКИ

6.    ФТА „Здравец“ към ОБДЦКИ

7.    ФА „Русчуклийче“ към ОБДЦКИ

8.    Клуб по български народни танци „Чанове“

„Най-атрактивно представили се състави и формации” – плакети

1.    АК „Локомотив“ – Русе

2.    Пенсионерски клуб „Родолюбие“ – с. Долно Абланово

3.    Пенсионерско клуб „Приста“ Русе към Съюз на пенсионерите 2004-Русе

4.    Салса клуб „Амигос“ – гр. Русе

5.    Клуб по спортни танци „Фламинго 98“ – гр. Русе

6.    Салса клуб „Фламинго“ – гр. Русе

7.    Общински младежки дом – за цялостно и атрактивно представяне8.    Русенска Художествена галерия

„Най-атрактивно представило се читалище” - плакети

1.    НЧ „Максим Горки - 1928“  с. Просена

2.    НЧ „Анжела Чакърян – 2008 “ гр. Русе

3.    НЧ „Христо Ботев – 1908 “ гр. Русе

4.    Вокално студио за поп и джаз „Икономов“ при Читалище „Зора“

5.    НЧ „Надежда - 1908“ с. Ново село  

„Най – атрактивно представили се детски градини и формации” - по 1 плакет за всяка детска градина и организация и 170 бр. книжки за всички деца, представили се от детските градини.

1.    ДВГ „Слънце“ -  за представяне на детска сцена

2.    Арти и денс класик към ОБДКЦИ – Русе - за представяне на детска сцена

3.    ДГ „Детелина“

4.    ДГ „Радост“

5.    ДГ „Червена шапчица“

6.    ДГ „Звездица“

7.    ДГ „Пинокио“

8.    ДГ „Русалка“

9.    ДГ „Пролет“

10.  ДГ „Незабравка“

11.  ДГ „Снежанка“

„Най-атрактивно представило се училище”- получават плакети

1.    СУ „Васил Левски“ гр. Ветово – фанфарен оркестър

2.    ОУ „Н. Обретенов“ гр. Русе

3.    СУ „Васил Левски“ гр. Русе

4.    ПГТ „Иван П. Павлов“ гр. Русе

5.    ОУ „Христо Ботев“ - Щръклево

6.    ОУ „Т. Кърджиев“

Отличените 38 участници за сцени 1, 2, 3 получаиха 38 плакета и 170 бр. детски книжки

Всички участници на Сцена 4 за „Карнавални маски, костюми и изяви“ – 75 участници получиха грамота, медал и подарък, както следва:

-     Детски градини и организации – 10 участници

1.    ДГ „Детелина“

2.    ДГ „Червена шапчица“

3.    ДГ „Радост“

4.    ДГ „Пинокио“

5.    ОУ „Тома Кърджиев“ - Рая Минкова

6.    ОУ „Тома Кърджиев“ - група

7.    ОУ „Хр. Ботев“ - с. Щръклево - група

8.    НЧ „НАДЕЖДА-1908“ - с. Ново село - група

9.    Анна Друмева – към НЧ “Пробуда“ - с. Тетово

10.  Русенска Художествена галерия  

Индивидуално представили се участници с маски и костюми– 65 участнци получават грамота, медал и подаръци



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета