Три първи места на теста за издръжливост в Пловдив записаха каякарите от „Дунав“ - ruse.utre.bg
Alternative Media Group

Три първи места на теста за издръжливост в Пловдив записаха каякарите от „Дунав“

09 ноември 2017, 09:31 | Русе утре
  • Снимка:
    СККК „Дунав“ , архив

Блестящо се представи Натали Стойчева

На 4 ноември 2017 г. се проведе информационен тест за издръжливост за националния отбор на България. Гонката на дистанцията 10 000 м. при младежите и мъжете, в отсъствието на вице-световния и европейски шампион, и състезател на СККК „Дунав“ Мирослав Кирчев, след прекрасно и раздаващо се гребане, бе спечелена от Камен Чимидялков – СККК „Дунав“ (5 ти в К4 на СП).

 

Същата дистанция, но при юношите, тактически правилно пробяга и безапелационно спечели Стилиян Емануилов – носителя ни бронзов медал от тазгодишното ЕП В К4. Блестящо се представи кануистката на СККК „Дунав“ Натали Стойчева. Тя стана първа в дистанцията 5 000 м. – общ старт за девойки и жени, като остави зад гърба си представителките на „Тракия“ и „Асеновец“.

 

Ето официалните резултати:

 

C1 5000 м. жени и девойки

 

1 29:42.600 8 СТОЙЧЕВА Натали Дунав Finish

2 30:44.730 5 МИНКОВА Мария Тракия Finish

3 31:50.870 7 СТАМЕНОВА Станилия Тракия Finish

4 31:53.370 4 ТОМОВА Атанаска Асеновец Finish

5 32:45.400 2 КУНЧЕВА Ивета Тракия Finish

6 32:52.070 6 ГЕШЕВА Мария Тракия Finish

7 33:59.630 3 ВЪЛКОВА Елена Тракия Finish

8 35:45.980 1 МИНЧЕВА Илияна Тракия Finish

 

К1 10 000 мъже и младежи до 23 г.

 

1 42:10.260 15 ЧИМИДЯЛКОВ Камен Дунав Finish

2 42:13.930 7 ХИНДАЛОВ Иван ЦСКА Finish

3 43:35.770 9 ВЪЛЧОВ Веселин Ванто-Видин Finish

4 43:38.230 10 КОЛЕВСКИ Тодор Асеновец Finish

5 43:41.230 2 СТОЯНОВ Ангел Ванто-Видин Finish

6 44:29.670 11 РЕКОВ Христо Тракия Finish

7 46:18.510 16 БЪЧВАРОВ Вилиян Локомотив Finish

8 46:19.830 1 АНГЕЛОВ Диян Локомотив Finish

9 46:23.570 3 КАРЯГИН Eмил Спорт за теб и мен Finish

10 48:14.180 8 НИКОЛАЕВ Светломир Локомотив Finish

11 48:22.780 5 ЦВЕТАНОВ Денислав Левски Finish

12 48:32.700 17 ЙОРДАНОВ Свилен Бриз – Черно море Finish

13 48:32.950 6 ВЕЛКОВ Константин Локомотив Finish

14 4 КОЛЕВ Мартин Дунав DNF

15 12 ДУШЕВ Kристиан Локомотив DNF

16 14 ТОДОРОВ Любомир Левски DNS

 

К1 10 000 м. юноши

 

1 44:57.400 17 ЕМАНУИЛОВ Стилиян Дунав Finish

2 44:59.000 15 СТЕФАНОВ Радослав Спорт за теб и мен Finish

3 44:59.000 18 ДЕНЧЕВ Атанас Тракия Finish

4 45:03.960 16 ДИМИТРОВ Денис Левски Finish

5 46:34.960 5 ДИМИТРОВ Димитър Локомотив Finish

6 46:36.310 6 ГОРАС Александър Дунав Finish

7 46:37.300 3 ХРИСТОВ Васил Левски Finish

8 47:24.630 13 УРУМОВ Галин Арда Finish

9 47:49.170 2 КОНСТАНТИНОВ Васил Спорт за теб и мен Finish

10 48:45.790 12 АСЕНОВ Теодор Левски Finish

11 49:00.380 9 ВИДЕНОВ Любен Бдин 77 Finish

12 49:01.480 1 ВИДЕВ Видко Тракия Finish

13 49:02.260 4 КАМБУРОВ Симеон Арда Finish

14 49:02.260 7 ВАСАРИНОВ Стивън Левски Finish

15 49:56.780 14 ТРОШАНОВ Ангел ЦСКА Finish

16 49:57.660 11 ВОДЕНИЧАРСКИ Виктор Спорт за теб и мен Finish

17 50:43.260 10 БАРУХ Дейвид Тракия Finish

18 8 ЖЕЛЕВ Александър Искър DNS



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета